czwartek, 10 czerwca 2021

Zmysły - Ilona Gołębiewska

 "ZMYSŁY" - Ilona Gołębiewska 

On ma za sobą złą przeszłość. Każdy dzień jest dla niego wyzwaniem. Nieustannie goni za utraconym przed laty szczęściem. Odskoczni szuka w zespole rockowym, szybkich motocyklach i ryzykownych decyzjach. Rządzą nim emocje. Ona buduje szczęście na pozorach. Jej życie przypomina złotą klatkę. Ma wszystko – wyjątkowego mężczyznę u boku, dobrą pracę, beztroską codzienność. Jednak czuje się zagubiona i nie potrafi walczyć o to, czego tak naprawdę pragnie.

- opis Wydawcy


Wydaje mi się, że najnowsza książka Ilony Gołębiewskiej to także moje pierwsze spotkanie z tą autorką. Wiem, że jest to pisarka bardzo lubiana, pisząca książki obyczajowe z dużą ilością emocji. Postanowiłam, że chcę w końcu przeczytać coś spod pióra Ilony Gołębiewskiej i padało na "Zmysły" - najnowszą pozycję tej autorki. 

 Na kartach książki "Zmysły" poznajemy dwójkę naszych głównych bohaterów - Elizę i Natana. Ona wiedzie na pozór idealne życie z ukochanym mężem, on - jest samotnym wilkiem, poszukującym tego co utracił w przeszłości. Ich drogi łączą się w jednym z klubów, w którym zaczynając razem występować. Z czasem nawiązuje się pomiędzy nimi nić namiętności i nie dające się okiełznać uczucie. Jednak nie będzie to łatwy związek, gdyż na każdym etapie los rzuca im kłody pod nogi. Aby osiągnąć swoje szczęście będą musieli mocno o nie zawalczyć. 

"Zmysły" to świetna powieść - połączenie literatury obyczajowej i romansu. Nasi bohaterowie musza zmierzyć się z przeciwnościami losu i nie tylko, aby zyskać coś co naprawdę w życiu się liczy. Przyznaję, że ta książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Może niekoniecznie pod względem fabuły, ponieważ takich książek jest wiele. Jednak patrząc na prawdę, która płynie z jej lektury i piękny styl autorki - "Zmysły" zdecydowanie wyróżniają się. Poza romansem autorka porusza takie tematy jak przemoc, toksyczny związek czy nałogi. Mimo tych niezbyt przyjemnych tematów, z tej książki bije naprawdę dużo dobrych emocji. Jest to pozycja przy której można uronić łezkę, ale zapewniam Was, że warto. "Zmysły" są pięknie napisane, pełne emocji i prawdy, która wypływa z dialogów między postaciami. Autorka bardzo dobrze manewruje pomiędzy różnymi sprawami, tak aby czytelnik otrzymał naprawdę satysfakcjonujące zakończenie. 

"Zmyły" to pierwsza przeczytana przeze mnie książka Ilony Gołębiewskiej i myślę, że nie ostatnia. Niesamowicie dobrze mi się ją czytało, polubiłam bohaterów i bardzo zaangażowałam się w ich sprawy. Polecam - nie tylko fanom romansów. Wydawca - Wydawnictwo Muza 
Data wydania - 19.05.2021
Liczba stron - 416 


Za egzemplarz książki bardzo dziękuję Wydawnictwu Muza! 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz