Współpraca

Jestem otwarta na wszelkie rodzaje współpracy z wydawnictwami, autorami, portalami, księgarniami. Bardzo chętnie zrecenzuję dla Państwa wybraną pozycję. Książki, które mnie interesują znajdą Państwo w zakładce "Co czytam? ". UWAGA - czytam tylko książki papierowe. 

Proszę o kontakt poprzez e-maila - recenzje-sophie@o2.pl 

Książki oceniam uczciwie i według mojego gustu. Oznacza to, że jeśli dana książka zrobi na mnie bardzo dobre wrażenie to zostanie to opublikowane w recenzji, jeśli jednak w mojej ocenie okaże się nie warta polecenia, również o tym wspomnę w recenzji. Chętnie przeczytam egzemplarz przedpremierowy ( przed korektą), ale będzie mi bardzo miło jeśli po premierze otrzymam również finalną wersję danej książki. 

Zasady : 
  1. Książki wysłane do mnie bez uprzedzenia mogą nie być przeze mnie przeczytane, zrecenzowane ani odesłane.!!
  2. Każda książka, którą Państwo wysyłacie do mnie jako egzemplarz do recenzji automatycznie staje się moją własnością.
  3. Czas przeczytania książki + napisanie recenzji to około 2 - 2,5 miesiąca. Jeśli książki są przysyłane hurtowo np. po 2 lub 3+ to zazwyczaj recenzja pierwszej z nich zostaje opublikowana do 3 tygodni po otrzymaniu książek, a kolejne w ciągu 2 miesięcy. 
  4. Jeśli wydawnictwo przysyła mi przedpremierowy egzemplarz książki to staram się, aby moja recenzja znalazła się blogu przed pojawieniem się pozycji w księgarniach.
  5. Koszty wysyłki książki/książek pokrywa wydawnictwo (autor, portal literacki itp.). 
Logo Bloga [Zakaz kopiowania i jakiegokolwiek użycia bez zgody autorki bloga]
Logo Bloga [Zakaz kopiowania i jakiegokolwiek użycia bez zgody autorki bloga]

Logo Bloga [Zakaz kopiowania i jakiegokolwiek użycia bez zgody autorki bloga]Wydawnictwa/Portale/Autorzy, którzy obdarzyli mnie swoim zaufaniem i mogłam zrecenzować od nich książki. Wciąż jestem w wielkim szoku, że ktokolwiek we mnie uwierzył, a jednak! Dziękuję za wszystko :) 
Wieza Czarnoksieznika
Autor:  PAWEŁ OLEARCZYK 

Autorka: PATRYCJA GRYCIUK Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza