piątek, 19 września 2014

Zapowiedzi

Dzisiejszy post będzie taki nietypowy. A to dlatego, że będzie dotyczył zapowiedzi dwóch książek, które swoją premierę mają 24 września. Poniżej znajdziecie informację co to są za książki oraz krótki opis dotyczący danej pozycji. 

"ODDECHY 1" : "POWÓD BY ODDYCHAĆ" - Rebecca Donovan 


PREMIERA 24 WRZEŚNIA 2014 rok!!! 

Gdy Emma wraca do miejsca, które nazywa domem, bo nie ma żadnego innego, o którym mogłaby tak myśleć, nigdy nie wie, co ją tam spotka. Tylko wyzwiska? A może bolesne uderzenia? Ile kolejnych ran i siniaków będzie musiała skrywać pod długimi rękawami?


Dlatego Emma nie ma przyjaciół i robi wszystko, by mieć jak najlepsze wyniki w nauce – marzy o dniu, w którym będzie mogła wyrwać się z tego piekła.Tylko jedna osoba zna jej tajemnicę. Ale jest jeszcze ktoś, kto bardzo pragnie się do niej zbliżyć. Emma jednak za wszelką cenę chce tego uniknąć. Chociaż to rozrywa jej serce na kawałeczki.Poruszająca historia o próbie normalnego życia za wszelką cenę… i o miłości, która pozwala w końcu zaczerpnąć powietrza. " CAŁA NADZIEJA W PARYŻU" - Deborah Mckinlay 


PREMIERA 24 WRZEŚNIA 2014 roku !!!! 

Napisany do amerykańskiego pisarza list, w którym Eve zachwyca się wyjątkowo plastycznie oddaną przez niego sceną kulinarną, staje się początkiem znajomości, która powoli przemieni życie ich obojga.

Eve jest po czterdziestce, jej mąż mieszka z drugą żoną, córka wyprowadziła się do Londynu. Z kolei Jackson, który wydał już kilka powieści i ma grono swoich wiernych czytelników, czuje, że w jego własnym życiu wciąż wieje pustką. Oboje mają to samo hobby: gotowanie. Pasja do odkrywania smaków i aromatów ich zbliża, ale życie otwiera przed nimi więcej niespodzianek.Pełne realizmu i ciepła postacie, narracja wolna od płaskiego sentymentalizmu, życie płynące w rytmie słodko-gorzkich rocznic i rodzinnych wydarzeń – książka, którą smakuje się z przyjemnością, bez fastfoodowego pośpiechu, z uśmiechem, refleksją, nutą optymizmu i palącym zaciekawieniem.

Recenzje obu książek pojawią się na moim blogu po premierze.!! Zachęcam do przeczytania bądź kupienia owych pozycji. 
2 komentarze:

 1. fajny post i zapowiedzi :)
  zapraszam do mnie w wolnej chwili , post o stylizacji francuskiej :)
  http://but-your-faith-in-me-was-so-clear.blogspot.com/...

  OdpowiedzUsuń
 2. l absolutely fell in love with your blog, following you!<3
  Make sure you also check out my blog and follow me as well.

  www.fashionableperfection.com

  Love John Setrodipo

  OdpowiedzUsuń