niedziela, 1 maja 2016

Recenzja kolorowanki "Twoja Niezwykła Podróż"

Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie. Książka do kolorowania dla każdego. 

- Lonely Planet Publications / Wydawnictwo Sine Qua Non

Dzięki tej kolorowance poznasz 100 najwspanialszych miejsc na Ziemi wybranych przez ekspertów Lonely Planet – znanych z najlepszych przewodników na świecie.

Od Wielkiego Kanionu po Alhambrę, od Wielkiej Rafy Koralowej po Akropolis, przez Wielki Mur Chiński, Tadź Mahal, Sagradę Familię, Wyspy Galapagos, Dolinę Królów, Park Narodowy Yosemite i jeszcze więcej… Wszystkim tym zapierającym dech w piersiach miejscom warto poświęcić kilka chwil. Daj się ponieść wyobraźni i pokoloruj je tak, jak tylko zapragniesz.

Twoja niezwykła podróż to gwarantowany trening kreatywności i skupienia, a także okazja do uwolnienia wewnętrznego zamiłowania do wędrówek, które drzemie w każdym z nas. 100 fantastycznych miejsc czeka… pokoloruj je!


Kolorowanki antystresowe dla dorosłych są ostatnio bardzo na topie. Wiele, wiele osób dało się już im porwać - na długie godziny świetnej zabawy. Tego rodzaju rozrywki spróbowałam również ja za sprawą wydawnictwa SQN i "Niezwykłej Podróży"

Jak wiadomo czas goni nas nieubłaganie a każda chwila umyka z prędkością światła! Tym bardziej należy wtedy znaleźć czas dla siebie i swoich potrzeb. Moją potrzebą ostatnimi czasy, oprócz czytania, jest zabawy z kredkami i mazakami. To naprawdę świetny sposób na leniwy dzień i dodatkowy pretekst, aby przenieść z powrotem do czasów dzieciństwa. 

Kolorowankę od Wydawnictwa SQN wyróżnią motywy w niej zawarte. W "Twojej Niezwykłej Podróży" możemy spotkać się oko w oko w przepiękną fauną i florą najpiękniejszych miejsc na Ziemi oraz z zabytkowymi budowlami i miejscami. Człowiek nie zawsze może być tam gdzie, ale teraz ma możliwość pokolorowania swojego miejsca marzeń. Szkice zawarte w owej publikacji dają nam nieograniczoną możliwość dotarcia nawet na krańce świata. 

Taka kolorowanka to idealny prezent dla kogoś kto ma wielką wyobraźnię i dużo wolnego czasu. Tu nic nie musi wyglądać jak w rzeczywistości, każdy tworzy coś swojego, nowego i niepowtarzalnego. "Twoją Niezwykłą Podróż" serdecznie wszystkim polecam - wypróbowałam ją na sobie! 


Za egz. przedpremierowy "Twojej Niezwykłej Podróży" dziękuję Wyd. SQN 

2 komentarze:

 1. Hej :)
  Zostałaś nominowana do LBA
  http://msmagi18.blogspot.com/2016/05/lba.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny blog i bardzo fajna recenzja. Co do kolorowanek to natrafiłam ostatnio na hicior, kolorowanki z gwiazdami: Top coloring pages
  Myślę, że też fajny temat na recenzję:)

  OdpowiedzUsuń